Hakkımızda

Hakkımızda

Bizler Proİçerik olarak uzun yıllardır içerik üreticiliği ve içerik yazarlığı alanında faaliyet gösteren güçlü bir ekip ile yola çıkıyoruz. Amacımız global markaların ve dijital ajansların her tür içerik ihtiyacına karşılık en doğru çözümleri sunmak ve onların dijital dünyadaki stratejik amaçlarına katkı sağlamak. Bunu yaparken en büyük gücümüz olan yaratıcılığımızı her zaman ön planda tutuyoruz. Tüm içerik yazarı ekibimizle yüzlerce farklı marka için yaratıcı, özgün ve donanımlı içerikler üretiyoruz. Her bir içerik için aynı özen ve titizlikte çalışıyoruz. Üretmeye başlamadan önce içerik konuları hakkında kapsamlı bir araştırma yapıyoruz. Bu araştırmalarda edindiğimiz bilgileri tecrübelerimiz ve yaratıcılığımız ile harmanlayarak sürdürülebilir ve ölçülebilir içerikler oluşturuyoruz. Bu çalışmalarımız sizlerin dijital dünyada rakiplerinize oranla daha etkin ve ön planda var olabilmenizi sağlıyor.

 

Vizyonumuz

İçerik pazarlaması sektöründe Türkiye’nin önde gelen içerik üreticilerinden birisi olmak.

 

Misyonumuz

Tüm çalışmalarımıza hız ve esneklik kazandıran teknolojiyi her daim en etkin şekilde kullanarak ve içerik alanında oluşan tüm yenilikleri Proİçerik hizmetlerine en hızlı şekilde entegre ederek iş birliği içerisinde olduğumuz markaların operasyonel amaçlarına üst düzey katkı sağlamak.

 

İlke ve Değerlerimiz

Proİçerik olarak yapılanmamızı, bizlere hayat veren ve iş yapma anlayışımızı şekillendiren bazı değerlerimize bağlı kalarak oluşturuyoruz. Bağlı olduğumuz bu değerlerimiz sayesinde hedeflerimize en hızlı şekilde ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Bizi biz yapan ve sektörde ön plana çıkaran önceliklerimiz ve değerlerimiz;

 

Yaratıcı, araştırmacı ve yenilikçiyiz…

Genetik kodlarımızda yer alan yaratıcılığımız ile ele aldığımız tüm yazılarımızda araştırmaya ve yenilikçiliğe önem veriyoruz.

 

Üretmenin gücüne inanıyoruz…

Yazar ekibimiz en büyük gücümüz. Onların eğitimi, kişisel gelişimi ve başarısı şirket kültürümüzün bir parçası. Dolayısıyla yazarlarımızın potansiyellerini ortaya koyabilecekleri bir ortam yaratmaya önem veriyoruz.

 

Değer yaratma hedefiyle çalışıyoruz…

Üretmiş olduğumuz içeriklerle paydaşlarımıza operasyonel ve stratejik bir katkı sağlamayı hedefliyoruz.

 

Sorumluluk sahibiyiz…

İşimizi yaparken istenen kriterlere uygun şekilde içerikler hazırlıyoruz. Ve tüm çalışmalarımızı zamanında ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.   

 

Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışına göre yapılandırıyoruz…

Paydaşlarımızla sadece bir günlük değil, sürekli ve süresiz bir iş birliği içerisinde olmayı hedefliyoruz. 

 

İş birliği içerisinde olduğumuz markaların gücüne güç katmak için çalışıyoruz…

İş birliği içerisinde olduğumuz marka ve girişimlerin dijital alanlarda her zaman ön planda var olabilmeleri için algoritmalara uygun içerikler üretmeye çalışıyoruz.

 

Güvenilir, şeffaf ve açığız…

Her zaman güvenilir, şeffaf ve yorumlara açık bir anlayış ile hareket ediyoruz.